Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   Правила груп КМВ АФНУ

   Правила груп КМВ АФНУ.


   1. Учасником групи може бути член АФНУ або користувач, зареєстрований на сайті http://www.asnu.net, який ознайомлений і підтвердив згоду з Правилами груп КМВ АФНУ. Профіль учасника групи повинен містити реальне фото та ім'я учасника. Телефон учасника повинен відповідати телефону в його профілі на сайті www.asnu.net. Припинення реєстрації учасника на сайті www.asnu.net веде до автоматичного виключення його з усіх груп КМВ АФНУ.
   2. Додавати учасників в групи можуть тільки Адміністратори. Новий учасник, доданий іншим учасником групи, не адміністратором, буде видалений, а до останнього, що додав нового учасника, можуть бути застосовані передбачені даними правилами покарання.
   3. При порушенні цих правил до учасників груп застосовуються такі покарання: при першому порушенні - письмове попередження, при повторному порушенні - блокування на три дні, при подальших порушеннях - видалення з груп КМВ АФНУ.
   4. Публікувати в групах можна тільки інформацію про об'єкти і заявки, які розміщені на сайті http://www.asnu.net. В описі об'єкта вказується коротка достовірна інформація і обов'язково - актуальна ціна. При цьому обов'язкове посилання на об'єкт і заявку на сайті http://www.asnu.net. Посилання на інші сайти, а також розміщення фото, картинок і смайликів не допускаються.
   5. Час відправки повідомлень 08: 00-22: 00.
   6. Всі обговорення по об'єкту, уточнюючі питання та інше спілкування - тільки в особистих повідомленнях або на сайті http://www.asnu.net.
   7. Рекламувати один і той же об'єкт можна не частіше одного разу на три дні.
   8. Всі зауваження, рекомендації і вимоги Адміністратора є обов'язковими до виконання. Адміністратори груп самостійно приймають рішення про застосування покарань до учасників, що не дотримуються цих Правил. Всі спірні питання вирішуються Радою модераторів, а при відсутності колегіального рішення вирішуються Арбітражної комісією КМВ АФНУ. Звернення до Ради модераторів - через Голову Правління КМВ АСНУ або Голову IT-комітету.