Вхід на сайт

Ел. пошта:
Пароль:

Реєстрація на сайті

Призвіще: Область:
Ім'я: Населений пункт:
  По батькові: Номер телефону:
  Ел. пошта: Компанія:
   Пароль: Посада:
   Повторіть пароль: Рік початку роботи:
   Фото:
   З правилами розміщення об'єктів погоджуюсь

   Забули пароль?

   Вкажіть ел. пошту — ми надішлемо Вам новий пароль для входу
   Ел. пошта:

   Проблема на сайті

   Закрити
   Ваш e-mail:
   (необов'язково)
   Розкажіть нам, що сталось

   Структура

   STRYCTYRA_3.jpg

   Вищим органом управління КМВ АФНУ є Загальні збори Київського міського відділення Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України - Конференція, яка скликається Правлінням Відділення. Конференція скликається не рідше одного разу на рік. Про скликання конференції і порядок денний Конференції членів відділення повідомляють не пізніше ніж за один місяць до її відкриття. У роботі Конференції беруть участь усі члени Відділення, які не мають заборгованість по внесках. Позачергова Конференція може бути скликана за рішенням Правління, Голови Правління, Ревізійної комісії, або на вимогу 1 / 4 членів КМВ АФНУ, оформлених письмово від імені кожного члена. Конференція вважається правомочною, якщо на ній присутні не менше 60% членів КМВ АФНУ. Всі рішення приймаються на Конференції закритим чи відкритим голосуванням і вважаються прийнятими, якщо за них проголосувало більше половини членів, за винятком питань стосовно реорганізації та ліквідації Відділення, де за таке рішення повинні проголосувати не менше 2 / 3 присутніх членів КМВ АФНУ.

   У період між Конференціями керівним органом КМВ АФНУ є Правління, яке уповноважене вирішувати питання діяльності Відділення, що не належать до компетенції Асоціації та Конференції Відділення. Відділення обирає склад Правління на Конференції строком на два роки, у кількості не менше семи осіб. Кількість членів Правління може змінюватися за рішенням Конференції. Форма його обрання, термін повноважень, а також напрями роботи визначаються Конференцією Відділення.

   На сьогоднішній день до складу правління входять:

   Голова правління: Ковтун Оксана Володимирівна
   Заступники голови правління:  Рощіна Світлана Миколаївна

   Члени Правління:

   Ковтун Оксана Володимирівна 

   Піта Юрій Анатолійович

   Базелінський Юрій Федорович

   Гайдамаха Олена Вікторівна

   Кулішенко Владислав Вікторович

   Мішустін Микита Костянтинович

   Рощіна Світлана Миколаївна

   Крупіна Євгенія Геннадіївна

   Волкошовець Анна Мирославівна
   Голова Правління КМВ АФНУ обирається Конференцією на два роки.

   Голова Правління:

   • Очолює Правління, а також керує Правлінням;

   • Без доручення діє від імені Відділення і виступає від його імені в державних, громадських органах, організаціях, установах, підприємствах та їх об'єднаннях всіх видів і форм власності, судових органах, а також перед громадянами, як в Україну, так і за її межами, видає від імені Відділення доручення, в тому числі з правом передоручення;

   • Розпоряджається коштами та іншим майном КМВ АФНУ, володіє правом першого підпису на фінансових (включаючи банківські) документах, укладає від імені Відділення договори (контракти, угоди) з юридичними та фізичними особами;

   • Видає накази, розпорядження, дає доручення та вказівки, обов'язкові для всіх працівників Відділення;

   • Здійснює іншу діяльність у межах своїх повноважень.

    Заступник Голови правління:

    в разі відсутності Голови Правління його обов'язки виконує заступник Голови Правління.

    Виконавчий директор забезпечує практичне виконання рішень Керівництва (Конференції, Правління, Голови Правління) і наділений повноваженнями, які не виходять за межі тих, якими наділений Голова правління. Керує виконавчим апаратом Відділення.